top of page

TANEČNÍ PRÚPRAVA PŘEDŠKOLÁKŮ

Tento jednodenní vzdělávací seminář je určen vám všem, kteří se svojí výukou specializujete především na předškolním nebo mladším školním dětem. Na semináři se dozvíte vše potřebné, jak s dětmi cvičit přiměřeně věku, jaká jsou omezení u předškolních dětí, jak rozvíjet jejich pohybové schopnosti. Naučíte se, jak připravit a vést cvičební lekce. Odnesete si i pár pohybových her, které budete moci do svých lekcí zařadit. Získáte tak plno potřebných informací, které se vám v praxi určitě budou hodit.

 

                                                                 Cena: 1600 Kč

TERMÍNY a místo výuky

Taneční a pohybové centrum, Seydlerova 2150/5, 158 00 Praha 5. Zde je k dispozici učebna pro teoretickou i praktickou výuku.

Termín jednodenního semináře: 10. BŘEZNA 2024

ČASOVÉ ROZLOŽENÍ SEMINÁŘE

08:30 – 09:00 PREZENCE

09:00–11:00  SPECIFIKA PŘEDŠKOLÁKŮ+KONCEPCE TANEČNÍ LEKCE – teorie

11:15–12:15  ROZCVIČENÍ, HUDEBNÍ PŘEDLOHA – praxe

13.15-14:45  HLAVNÍ ČÁST - metoda BASIC MOVING PATERNS - praxe

14:50–15:30 PRÁCE S PROSTOREM, KOMUNIKACE, POMŮCKY – praxe

15:40–16:15 POHYBOVÉ HRY – ZAŘAZENÍ DO VÝUKY - praxe

16:30 předávání OSVĚDČENÍ

PODMÍNKY

 

  • Všichni zájemci nad 18 let

  • Samozřejmě dobrý zdravotní stav


 

Absolvent kurzu obdrží Osvědčení o absolvování semináře se všemi náležitostmi vydané vzdělávacím centrem ATVA. Samostatné Osvědčení neopravňuje absolventa k výuce.

ATVA- vzdělávací centrum je držitelem akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k provádění vzdělávacích programů pro další vzdělávání pedagogických pracovníků.

 

S sebou budete potřebovat: psací potřeby, sportovní oblečení a obuv na praktické lekce, případně lehké občerstvení a pití.

 

Uchazeč obdrží potřebná skripta v elektronické podobě. Při nástupu do kurzu je možné si zakoupit skripta v tištěné podobě za 100 Kč

 


Mimopražští zájemci si mohou objednat ubytování v ubytovně (internát) střední průmyslové školy v Praze 10 - Malešice. Bližší informace zašleme přihlášeným účastníkům kurzu. Zájemci, uveďte do online přihlášky do poznámky.

 

 

Těší se na vás náš lektorský tým 😊

bottom of page